2022 yılında en popüler olan konsept tiny house modelleri arasında ATH07, ATH08 ve ATH13 öne çıkıyor. Bu modeller, dar kullanım alanları ve trafik sorunlarını ortadan kaldırmak için özel olarak tasarlanmıştır. ATH07, kompakt yapısıyla traktör, pickup veya çekici araçlarla kolayca taşınabilirken, ATH08 daha geniş bir alana sahip olup içerisinde mutfak, yatak odası, banyo ve dış dolap gibi alanlar bulunmaktadır. ATH13 ise ayr

Konsept Tiny House Modelleri 2022

Tiny House deyince, akla ufak, sempatik, her yere giden konutlar gelsede, bununla beraber dar kullanım alanı, havasız yatak alanları, trafik gibi sorunların iticiliğide söz konusudur. Buna karşın ev konforunun ve trafik yönetmeliklerinin baz alındığı konsept projelerle, itici sorunlara bye bye, özgürlüğe merhaba diyoruz.

Trafiğe Uygun Tiny House Modelleri 2022

ATH07

Genişlik:   2.55
Uzunluk:   7.00
Yükseklik:  3.50
Bölümler:   Mutfak, Yatak, Dolap, Banyo
Taşıma İmkanı:Traktör, Pickup, Çekici

ATH08

Genişlik:   2.55
Uzunluk:   8.00
Yükseklik:  4.45
Bölümler:   Mutfak, 2xYatak, Dolap, Banyo, Yemek Masası , Dış Dolap
Taşıma İmkanı:Traktör, Pickup

ATH13

Genişlik:   2.55
Uzunluk:   13.00
Yükseklik:  4.00
Bölümler:   Ayrı Oda, Oturma Odası, Mutfak, Banyo, Kiler
Taşıma İmkanı:Tır

“Konsept Tiny House Modelleri hakkında konuşurken, ilginizi çekebilecek diğer ilginç yapıları da keşfetmek isteyebilirsiniz. Mesela, konut tasarımıyla ilgileniyorsanız, archiemedya sitesini takip etmek ilginizi çekebilir. Ayrıca, mobil konutlarla ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz, bizi arayın.